برسام پلیمر

  09125681187
×
برسام پلیمر برسام پلیمر برسام پلیمر برسام پلیمر برسام برسام برسام برسام

مزایای توری سرند پلی اورتان:


مزایای توری سرند پلی اورتان

توری سرند پلی یورتان نوعی از ورقه های مشبک غربالگری هستند که با ماده اولیه ای به نام پلی یورتان تولید می شود. توری سرند های پلی یورتانی برای سطوح لرزان در فلزکاری، در معدن، صنایع شیمیایی، ساخت و ساز و بسیاری از صنایع دیگر مناسب هستند، و عمدتا برای غربالگری مواد فله استفاده می شود. با توجه به ساختار توری سرند پلی اورتان، می توان آن را به چهار نوع تقسیم کرد و مزایای توری سرند پلی اورتان را نام برد:

مزایای توری سرند پلی اورتان

طول عمر طولانی

پلی اورتان دارای ماژول های الاستیک بسیار بالا برای جذب بالای ضربه و مقاومت در برابر سایش بالا است، بنابراین مقاومت کششی بالایی دارد و ظرفیت تحمل آن بیش از 2.5 برابر توری سرند های لاستیکی است. عمر مفید توری سرند های پلی یورتانی 8 الی 10 برابر بیشتر از توری سرند های فلزی و 3 برابر بیشتر از توری سرند های فولادی ضد زنگ و 3.9 برابر توری سرند های لاستیکی است. بنابراین به جرات می توانیم بگوییم که بهترین وسیله غربال با بالاترین مقاومت در برابر سایش در جهان توری سرند های پلی یورتانی هستند و این یکی از بزرگترین مزایای توری سرند پلی اورتان است.

کارایی غربالگری بالا

سطح صفحه پلی یورتان عملکرد خود تمیز شوندگی دارند، هیچگونه حالت مسدود کننده ای نداشته و دارای کارایی غربالگری بالایی هستند. پلی یورتان به دلیل نفوذ پذیری زیاد آب و زاویه بزرگ مخروطی منافذ غربال (140 درجه)، پلی یورتان می تواند به طور موثر از چسبندگی ذرات ریز مرطوب جلوگیری کند، بنابراین برای غربالگری و دسته بندی کردن مواد ریز مرطوب مناسب است.

طیف وسیع کاربردی

برای هر نوع صفحه لرزشی مناسب است و می تواند به صورت سفارشی ساخته شود. صفحات پلی یورتانی را می توان برای غربالگری انواع مواد از 0.1 میلی متر تا 170 میلی متر استفاده کرد. که این مورد نیز یکی دیگر از مزایای توری سرند پلی اورتان است.

دقت غربالگری بالا

توری سرند پلی یورتانی از تکنولوژی قالب گیری ریخته گری بهره می گیرد، که دارای قطر منافذ دقیق، طراحی دیافراگم مش مناسب و کیفیت غربالگری بالا است و اندازه ذرات ماده موجود در زیر توری سرند می تواند نیازهای کاربران را برآورده کند. از مزایای توری سرند پلی اورتان می توان به نصب ساده، تعویض و نگهداری راحت و وزن سبک آن اشاره کرد، بنابر این یک محیط غربالگری ایده آل فراهم می کند.

پیشنهاد برای مطالعه بیشتر: ویژگی های توری سرند پلی اورتان برسام پلیمر

کم صدا در محل کار

با توجه به اندازه گیری واقعی، استفاده از توری سرند های پلی یورتانی در ماشین آلات می تواند 5 الی 25 دسیبل در مقایسه با توری سرند های فلزی باعث کاهش صدا شود و گرد و غبار را تا حد زیادی کاهش دهد.

مزایای اقتصادی قابل توجه

از مزایای توری سرند پلی اورتان می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد. قیمت توری سرند های پلی یورتانی 2-3 برابر توری سرند های فلزی است. با این حال، با در نظر گرفتن بازدهی غربالگری، هزینه نگهداری، عمر مفید و سایر عوامل، سود کلی توری سرند های پلی یورتانی بسیار بهتر از توری سرند های فلزی معمولی است.

محصولات

برسام

تجهیزات


               

  © Copyright 2021 - All rights reserved by barsampolymer.com - Developed: loginbrnads.com